SALON LASER DO LASEROWEGO USUWANIA POJEDYNCZYCH WŁOSKÓW RIO BEAUTY

Cena: 950,00 zł 950.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

SALON LASER służy do bezbolesnego usuwania pojedynczych włosów.


Teraz możesz usunąć zbędne owłosienie bez wykorzystania żadnych chemicznych związków ani uczucia bólu. Laser angielskiej marki RIO działa poprzez wysyłanie wiązki światła o konkretnej długości fali 808 nm, i niszczenie komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów. Struktury zawierające melaninę będą absorbować energię lasera o tej długości fali, dlatego też możliwe jest namierzanie mieszka włosa bez wpływu na otaczającą go skórę.


Urządzenie RIO wykorzystuje najnowszą, bezpieczną w zastosowaniu technologię laserową.
Salon Laser usuwa pojedyncze włosy w klika sekund. Technika laserowa jest idealna do usuwania włosów na nogach, ramionach, okolicach bikini i pach oraz włosów na twarzy. Laser RIO może być stosowany w przypadku skóry wrażliwej.


Już dziś skorzystaj z profesjonalnego zabiegu we własnym domu.

Salon Laser służy do depilacji pojedynczych włosów na:

  • twarzy
  • rękach
  • bikini
  • plecach
  • klatce piersiowej
  • nogach

Salon Laserjst prosty i bezpieczny w użyciu.
Posiada 5-cio stopniową regulację mocy.
Urządzenie wyposażone jest w wielopoziomowy system zabezpieczeń: kluczyk, kod bezpieczeństwa, wyłącznik czasowy, czujniki dotykowe skóry, czujnik termiczny

Zabieg jest skuteczny i bezbolesny, nie wymaga stosowania okularów ochronnych.

  • instrukcja w j. polskim
  • Instruktażowa płyta DVD w j. polskim
  • 2 lata gwarancji


PRODUKT KLASY I

POSIADA LASER KLASY 3B

Energia świetlna wchłonięta przez pigment powoduje szybkie podgrzanie mieszka włosa. Gorąco niszczy komórki (brodawkę) odpowiedzialną za wzrost włosa i jeżeli uzyska się odpowiednie podgrzanie, mieszek pozostaje na stałe zniszczony. Efektem jest permanentna redukcja wzrostu włosów. Aby osiągnąć permanentną redukcję włosów, zastosuj serię zabiegów. W ciągu jednego zabiegu nie wszystkie mieszki w fazie aktywnej (anagen) zostaną usunięte. Niektóre zostaną zniszczone, część może zostać zredukowana do włosów pierwotnych (jasnych i cienkich), inne wreszcie mogą wejść w wydłużoną fazę uśpienia. Zabiegi muszą być powtarzane, aby usunąć aktywne mieszki, które nie zostały zniszczone podczas poprzedniej sesji oraz nowe włosy, których wzrost będzie można zaobserwować 3-4 tygodnie później, w zależności od rejonu. Kolejne zabiegi należy zaplanować z regularnymi odstępami, aby usunąć włosy które przechodzą z fazy spoczynku do fazy aktywnego wzrostu. Generalnie, zaleca się przeprowadzenie 6 zabiegów w ciągu 6 miesięcy. Melanina w naskórku również wchłania energię i ogranicza głębokość penetracji lasera w skórze.

Stosowanie fali o długości równej 808 nm, umożliwia zabiegi na względnie ciemnej skórze, tak samo jak na skórze jasnej. Pomoc w samodzielnym określeniu typu skóry odpowiedniego do terapii laserowej stanowi załączone zdjęcie klasyfikacji Fitzpatrick’a.

Kuracja laserowa nie jest odpowiednia dla skóry ciemnej typu afro-karaibskiego. Laser nie jest skuteczny w przypadku włosów białych oraz siwych. W tych przypadkach jako alternatywne rozwiązanie RIO BEAUTY oferuje techniki usuwania włosów takie jak mikrodermabrazja, zastosowanie mikroprądów, jak również ciepły wosk.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl